header image
 
 

небесна сотня

В ХПЛБА з нагоди вшанування пам’яті про героїв Крут був проведений історичний вечір на тему: «Не шкодувати життя за Україну…» Вечір мав значний емоційний вплив на учнів, сприяв зростанню їхнього інтересу до історії. Формував прагнення до самостійної творчої пошукової роботи. Були закріпленні історичні знання у художньо-літературних образах. Саме під час таких заходів відбувається виховання історією, формуються патріотичні почуття і національно-державна свідомість, прищеплюються гуманістичні цінності.

23 листопада для учнів 2 курсу групи САВ-22 був проведений відкритий урок з предмета фізика за темою: «Основи молекулярно-кінетичної теорії». Метою проведення уроку було:

  • сприяти глибшому розумінню понять, що характеризують основне рівняння МКТ, ізопроцеси; удосконалювати навички розв’язування задач різного типу;
  • розвивати уяву, пам’ять, логічне мислення, вміння порівнювати,виявляти закономірності, узагальнювати; розвивати творчі здібності, ініціативу;
  • виховувати пізнавальний інтерес до предмету.

21 листопада до Дня Гідності та Свободи викладачем історії Кариною Володимирівною були проведені виховні заходи, які сприяли формуванню ціннісного ставлення до України, розвивали почуття національної самосвідомості та громадянської активності. Під час виховного заходу учні розширили свої знання про події Єврореволюції, усвідомили цінність людського життя та тих складових частин, які впливають на нього, роблять його багатогранним, плідним і корисним.

Учні Харківського професійного ліцею будівництва та автотранспорту приймали участь в спортивних змаганнях під гаслом «Спорт протягом життя». Учнівські групи змагалися між собою в перетягуванні канату, в підтягуванні та біговій естафеті. Найкращі будуть нагороджені почесними грамотами.

Згідно затвердженому графіку проведення І етапу Всеукраїнських учнівських обласних олімпіад серед учнів ПТНЗ в ліцеї пройшла олімпіади з  іноземної мови (англійської мови).

I етап Всеукраїнської олімпіади з історії

24 жовтня учні ліцею прийняли участь у I етапі Всеукраїнської олімпіади з історії. Олімпіада стала справжнім святом для шанувальників та знавців історії, адже змагалися найкращі. Учасники олімпіади – це справжні знавці історії, які прагнуть не тільки себе показати а й у інших повчитися. Кожен продемонстрував міцні знання з предмету.

В жовтні місяці на стадіоні ЦПТО № 3 відбулися щорічні обласні змагання з футзалу в рамках календарного плану «Спорт протягом життя» серед учнів ПТНЗ на 2017/2018 н.р. Від нашого ліцею брала участь збірна команда у кількості 8 учнів 2 та 3 курсу.

 

З нагоди відзначення 14 жовтня Дня Захисника України в Харківському професійному ліцеї будівництва та автотранспорту відбулася лінійка на якій бібліотекар ліцею розповіла учням про історію святкування 14 жовтня – Дня українського козацтва, Свята Покрови Божої Матері та Дня Захисника України. Також в учнівських групах пройшли виховні години під гаслом «Відповідь нескореного народу».

В Харківському професійному ліцеї будівництва та автотранспорту відбулося свято 1 вересня. Учні отримали привітання з початком нового навчального року від викладачів та майстрів виробничого навчання. Також в учбових групах пройшов перший урок за темою: «Європейські цінності – основа демократичної України».