header image
 
 

Національно-патріотичне виховання

В нашому навчальному закладі реалізація національно-патріотичного виховання спрямована на становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати її як суверену, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, знати свої права і обов’язки, цивілізовано відстоювати їх, сприяти єднанню українського народу, громадянському миру і злагоді в суспільстві.

Напрямками роботи з національно-патріотичного виховання є:

  • формування патріотизму, відповідальності за долю нації, держави;
  • формування поваги до Конституції України, державної символіки: Герба, прапора, Гімну України;
  • збереження і продовження українських культурно-історичних традицій;
  • формування національної свідомості, людської гідності, любові до рідної Землі, родини, народу;
  • формування соціальної активності;
  • сприяти розвитку фізичного, психічного та духовного здоров’я, задоволення естетичних та культурних потреб особистості.

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

До Дня Героїв Небесної Сотні з метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, героїзму українських захисників, сприяння вихованню патріотичних почуттів, національної гідності в учнівських групах пройшли виховні години під гаслом «Герої нашого часу».

В рамках національно-патріотичного виховання в навчальних групах проводяться виховні години: «Дзвони Чорнобиля», «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», «Голодомор – геноцид українського народу», «Що означає бути патріотом»,  «На варті миру і щастя», «Державні символи України», виховний захід» Я-Українець»,  заходи до дня Соборності України, до Дня Європи, до Дня Збройних Сил України,  присвячені річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, Перемозі у Великій Вітчизняній Війні 1941-1945 рр., пам’яті жертв голодомору. У ліцеї вже стало традицією проведення заходів до Шевченківських днів, Свята українського рушника, які сприяють розвитку культури учнів, оволодінню цінностями суспільного життя, національної та світової культури.

Виховна година «Величезний день Злуки»

В рамках національно-патріотичного виховання , з метою виховування національної свідомості, почуття гідності бути громадянином України, любові до рідного краю, його історичного минулого і сучасності, поваги до культурних цінностей та історії власного народу в учнівських групах були проведені виховні години присвячені Дню Соборності України.