header image
 
 

Главная

ШЛЯХ, ДОВЖИНОЮ В 70 РОКІВ

За 70 років свого існування наш навчальний заклад, один із найстаріших професійно-технічних закладів Харківщини, пройшов шлях від школи ФЗУ, створеної в 1943 році для підготовки робітничих кадрів для відновлення зруйнованого війною народного господарства, до професійного ліцею будівництва та автотранспорта. Це був шлях прогресу, зростання, піднесення до вищої сходинки розвитку. За цей час для провідних галузей економіки – будівництва та автотранспорту підготовлено понад 25 тисяч кваліфікованих робітників. Багато з наших випускників стали керівниками малих підприємств, інженерами, майстрами, а головне – професіоналами своєї справи.
Інженерно-педагогічний колектив ліцею пам’ятає свою історію, зберігає та примножує традиції своїх попередників.

director

Шановні випускники шкіл!

Харківський професійний ліцей будівництва та автотранспорту запрошує Вас продовжити навчання в нашому навчальному закладі. Ми пропонуємо Вам отримати професії, які користуються великим попитом в будівництві та автотранспорті – провідних галузях економіки нашої держави.
Всім, хто прийде до нас на навчання, ми гарантуємо якісну загальноосвітню, загальнотехнічну та професійну підготовку, що дасть змогу кожному стати кваліфікованим, конкурентоспроможним робітником, справжнім майстром своєї справи.
Добре обладнані кабінети та виробничі майстерні, кваліфіковані викладачі та майстри забезпечують якісну підготовку фахівців будівельних та слюсарних професій.
В нашому ліцеї Вас чекає життя, наповнене навчанням, спортом, технічною творчістю, художньою самодіяльністю, молодіжним відпочинком, що сприяє повноцінному розвитку кожної особистості.
Бажаю, щоб Ваш шлях до знань та майстерност
і був щасливим та радісним і забезпечив Вам матеріальний добробут.

З повагою до Вас
І. А. Татарінков